Ako získať viac bonusov

Kasíno láka nových hráčov na neodolateľné bonusy. Rozhodne sa na začiatku oplatí tieto bonusové ponuky využiť a bonusy na ruletu inkasovať. Ako vlastne bonusy fungujú? Jedná sa o tzv. bonusové peniaze, to znamená, že ich nemôžete vybrať (nie hneď), ale môžete ich použiť na hru ako plnohodnotné peniaze. To znamená, že ak vložím do kasína 100 Eur, tak sa mi na účte objaví automaticky 200 Eur a to už je slušná čiastka na začiatok. Keď hovoríme o tom, že peniaze nemôžeme vybrať hneď, tak tým myslíme to, že ich musíte niekoľkokrát pretočiť, aby ste mohli pomýšľať na výber. To znamená niekoľkokrát ich použiť v hre. Počet pretočení peňazí má každé kasíno nastavené inak, ale rozhodne nie tak vysoko, že využitie bonusu sa neoplatí. Keď bonus použijete na ruletové systémy, ktoré popisujeme na tomto webe, tak zarobíte mnohonásobne viac.

Základné triky pre viac bonusov  1. Založte si viac účtov v jednom kasíne. Bude sa Vám to hodiť, pretože neskôr budete musieť hrať na viacerých účtoch, aby sme sa vyhli veľkým sumám(Tipy na zmätenie kasína) .
  2. Založte si účty aj v iných kasínach - odporúčame tieto kasína: Unibet, Bwin, CasinoEuro
  3. Prihláste sa k odberu noviniek a my Vám napíšeme, keď bude nejaká akcia. Kasína rozdávajú v priebehu roka bonusy, točenie zadarmo a ďalšie zaujímavé ceny.

Dávajte si pozor na vyplňovanie správnych údajov pri registrácii - viac na "Aké čiastky vyberať"

Test zisku - důkaz

Napísali o nás

Stránky akonaruletu.cz si rozhodne neberú s kasína servítky. Ak to takto bude pokračovať, tak to môžu kasína onedlho zabaliť
Ruleta už nie je očividne len hra. Je to spôsob obživy, ako dokazujú stránky akonaruletu.cz, väčšinou viac než nadštandardný.
Podvod alebo legálna hra? Od oboch trochu, hra je legálna, je to akýsi podvod na šťastie - jednoducho ho obídete, hovorí redaktor akonaruletu.cz
Ako sa môže z jedného eura stáť tisíc? Jednoducho, 1+1+1 a tak ďalej a máte tú 1000 Eur ihneď. Čo vám potom bráni z 1000 Eur urobiť 10 000 Eur. Sledujte návody na akonaruletu.cz
Milionárka v 20 rokoch, server akonaruletu.cz Vám prináša rozhovor s najmladšou milionárku, ktorá denne hraje ruletu. Je tak usilovná, že jej konto na Unibete presiahlo výbery viac ako milión korún(Kč).
Jaknaruletu.cz - najdrzejšie stránky, aké si viete predstaviť. Dajú Vám návod, ako sa zaregistrovať v kasíne, inkasovať bonus 100 Eur zadarmo na hranie rulety a potom je ošklbať. A kasíno s tým nič neurobí. Sledujte skutočné príbehy ľudí.
Bwin

Kto práve vyhráva


Petrs - 499 Eur
Komárek - 64 Eur
LadunkaPe - 738 Eur
Tomasjjj - 221 Eur
Jakub000001 - 397 Eur

akonaruletu.cz rekord

petiiiik - 4707 Eur