Otázky a odpovede

Pýtajte sa nás, čo vieme, to odpovieme. Máme niekoľkoročné skúsenosti s hraním a s vkladaním a vyberaním peňazí, tiež s riešením rôznych sporov a v neposlednom rade dobré kontakty, na koho sa obrátiť pri výbere väčších peňazí.

Dá sa týmto spôsobom naozaj vyhrať?

ÁNO! Je to naozaj matematika, je to skrátka dané a overené. Ja sám tým zarábam obrovské sumy. Ide len o to zachovať si chladnú hlavu.

Je to ťažké? Je potrebné mať nejaké špeciálne vzdelanie?

Nie, nie je to potrebné. Zvládne to človek, ktorý zvládne zapnúť internet a odoslať e-mail.

Sú nejaké riziká? Môže sa objaviť závislosť?

Závislosť sa môže objaviť - a objaví sa. Kto by nebol závislí na peniazoch. Raz som začal, hral som okolo druhej hodiny popoludní a o ôsmej ráno som skončil s 1200 Eur na účte. Potom som si musel dať 2 dni oddych, pretože som stále videl samé čísla.

Je to bezpečné?

Áno. V našej ponuke sú overené kasína, ktoré sú navštevované státisícmi hráčov. Sú kontrolované rôznymi inštitúciami a samotné kasína používajú mnohé bezpečnostné systémy, ktoré zaručujú kvalitu, bezpečnosť prevodov financií a ochranu osobných údajov. Ešte nikdy sa nestalo, že by kasíno nemalo na vyplatenie výhry, to je nemožné.

Sú tieto ruletové systémy legálne?

ÁNO! Je to matematika, je úplne na Vás, na čo a ako stavíte. Nikto Vám nemôže rozkázať spôsob, ako/koľko/kam máte staviť.

Čo robiť, keď padne nula?

Keď padne 0, tak sa nič nedeje, je to akoby padla zlá farba. Takže úplne bez obáv zdvojnásobte čiastku a pokračujte ďalej.

Musím vyplniť pravdivé údaje pri registrácii?

Áno, musíte. Pri prvom veľkom výbere budete musieť poslať e-mailom kópiu občianskeho alebo vodičského preukazu, takže by ste sa dostali do problémov, ak by údaje nesúhlasili.

Aké čiastky môžem vyberať a ako?

To podrobne popisujeme v "Aké čiastky vyberať"

CČo robiť, keď príde dlhá séria?

TU popisujeme, ako sa dlhým sériám vyhnúť, prípadne ako sa s nimi vysporiadať.

Potrebujem ku vkladu kreditnú kartu alebo mi stačí bankový účet?

Kreditnú kartu na vloženie a ani k výberu peňazí nepotrebujete, všetky uvádzané kasína majú účet v Slovenskej republike, takže za prevod budete platiť iba miestne poplatky banke.

Je veľký bonus zárukou kvality?

V poslednej dobe sa objavujú kasína, ktoré ponúkajú bonusy vo výške 1000 Eur aj viac. Sú to len lákadlá, verte len vyskúšaným kasínam, ktoré uvádzame na stránkach.

Existujú ďalšie systémy, ako poraziť ruletu?

Áno, my na stránkach uvádzame niekoľko systémov. Systémov je veľké množstvo, ale nie všetky musia fungovať, takže my ich testujeme a na stránky ich dáme až po polročnom testovaní.

Ruleta systémy >>
Test zisku - důkaz

Napísali o nás

Stránky akonaruletu.cz si rozhodne neberú s kasína servítky. Ak to takto bude pokračovať, tak to môžu kasína onedlho zabaliť
Ruleta už nie je očividne len hra. Je to spôsob obživy, ako dokazujú stránky akonaruletu.cz, väčšinou viac než nadštandardný.
Podvod alebo legálna hra? Od oboch trochu, hra je legálna, je to akýsi podvod na šťastie - jednoducho ho obídete, hovorí redaktor akonaruletu.cz
Ako sa môže z jedného eura stáť tisíc? Jednoducho, 1+1+1 a tak ďalej a máte tú 1000 Eur ihneď. Čo vám potom bráni z 1000 Eur urobiť 10 000 Eur. Sledujte návody na akonaruletu.cz
Milionárka v 20 rokoch, server akonaruletu.cz Vám prináša rozhovor s najmladšou milionárku, ktorá denne hraje ruletu. Je tak usilovná, že jej konto na Unibete presiahlo výbery viac ako milión korún(Kč).
Jaknaruletu.cz - najdrzejšie stránky, aké si viete predstaviť. Dajú Vám návod, ako sa zaregistrovať v kasíne, inkasovať bonus 100 Eur zadarmo na hranie rulety a potom je ošklbať. A kasíno s tým nič neurobí. Sledujte skutočné príbehy ľudí.
Bwin

Kto práve vyhráva


Petrs - 499 Eur
Komárek - 64 Eur
LadunkaPe - 738 Eur
Tomasjjj - 221 Eur
Jakub000001 - 397 Eur

akonaruletu.cz rekord

petiiiik - 4707 Eur