Ruleta systémy

Prehľad funkčných systémov, ktoré vám pomôžu získať prevahu nad kasínom.

Ruleta systém 2

Tento systém je agresívnejší ako predchádzajúci a tiež nebezpečnejší. Použitie tohto systému je možné iba v prípade, že máte veľký bánk.

  1. Stavím 1 euro na červenú farbu. Zatočím, ale padne čierna.
  2. Stavím dvojnásobok prvej stávky, ale pripočítam 1 euro, teda celkom - 3 eur. Padla znova čierna.
  3. Stavím opäť dvojnásobok predchádzajúcej stávky a opäť pripočítam 1 euro - 7 eur. Po sčítaní Vám vyjde, že ste stavili celkom 11 eur. Znovu padla čierna.
  4. Opätovne stavím dvojnásobok plus 1 euro - 15 eur. Opäť padla čierna.
  5. Teraz teda stavím 31 eur - dvojnásobok predchádzajúcej stávky plus 1 euro. Teraz padla červená a vy vyhrávate 62 eur. Celkom sme stavili 57 eur, takže čistá výhra je 5 eur.

Vďaka rýchlemu točenie v online rulete trvala táto séria necelú minútu. Zisk za minútu je 5 eur.

Priebeh ruleta systému si ukážeme v tabuľke

Stávka Stavená farba Aká padla farba Stavené celkom Výhra
1 euro červená čierna 1 0
3 eur (2x1 +1) červená čierna 4 0
7 eur (2x3 +1) červená čierna 11 0
15 eur (2x7 +1) červená čierna 26 0
31 eur (2x15 +1) červená červená 57 62

Celkovo bolo prestávkovaných 57 eur a výhra predstavuje 62 eur. Čistý zisk teda predstavuje 5 eur, v rovnakom čase, ako pri predchádzajúcom systéme 1 euro. Je ale nutné myslieť na to, že je potrebný väčší bánk.

Na čo si dávať pri tomto systéme pozor

Tento systém ponúka niekoľkonásobne rýchlejší zárobok, ale aj naopak niekoľkonásobne vyššie riziko. Oplatí sa začať prvým systémom a po vyhratí napríklad 1000 eur môžete prejsť na tento systém. Ak by ste mali v banku napríklad 200 eur, tak je takmer isté, že by ste neustáli dlhšiu sériu. Sú ale borci, čo začali týmto systéme a počas hodiny si zarobili 1000 eur a potom už mohli v pokoji tento ruletný systém používať.

Čo robiť, ak príde dlhá séria

Zo skúsenosti radíme vydržať. Hlavne sa nesnažiť staviť na tú farbu, ktorá práve padá. Buďte si takmer istí, že padne práve tá farba, na ktorú ste celú dobu čakali.
To už je lepšie túto sériu vzdať a začať od znova, bude to znamenať menšiu stratu.

Test zisku - důkaz

Napísali o nás

Stránky akonaruletu.cz si rozhodne neberú s kasína servítky. Ak to takto bude pokračovať, tak to môžu kasína onedlho zabaliť
Ruleta už nie je očividne len hra. Je to spôsob obživy, ako dokazujú stránky akonaruletu.cz, väčšinou viac než nadštandardný.
Podvod alebo legálna hra? Od oboch trochu, hra je legálna, je to akýsi podvod na šťastie - jednoducho ho obídete, hovorí redaktor akonaruletu.cz
Ako sa môže z jedného eura stáť tisíc? Jednoducho, 1+1+1 a tak ďalej a máte tú 1000 Eur ihneď. Čo vám potom bráni z 1000 Eur urobiť 10 000 Eur. Sledujte návody na akonaruletu.cz
Milionárka v 20 rokoch, server akonaruletu.cz Vám prináša rozhovor s najmladšou milionárku, ktorá denne hraje ruletu. Je tak usilovná, že jej konto na Unibete presiahlo výbery viac ako milión korún(Kč).
Jaknaruletu.cz - najdrzejšie stránky, aké si viete predstaviť. Dajú Vám návod, ako sa zaregistrovať v kasíne, inkasovať bonus 100 Eur zadarmo na hranie rulety a potom je ošklbať. A kasíno s tým nič neurobí. Sledujte skutočné príbehy ľudí.
Bwin

Kto práve vyhráva


Petrs - 499 Eur
Komárek - 64 Eur
LadunkaPe - 738 Eur
Tomasjjj - 221 Eur
Jakub000001 - 397 Eur

akonaruletu.cz rekord

petiiiik - 4707 Eur