Ruleta trik na dlhé série

Ak začínate s ruleta systémom a máte malý bánk, tak je dobré využiť tieto poistky proti dlhej sérii. Je to síce zdĺhavejšie, ale ak by prišla dlhšia série a vy ste mali v banku iba 200 eur, tak by mohlo dôjsť k tomu, že by ste nemohli dlhšiu sériu financovať.

Poistka na dlhé série v rulete 1

 

Táto poistka je najúčinnejšia, ale aj jedna z najzdĺhavejších. Je založená na to, že budete čakať, až príde jedna farba napríklad 3x za sebou a až potom stávkujete. V praxi to znamená, že tým bude séria o prvé 3 farby, na ktoré ste čakali kratšia. Chce to ale veľkú trpezlivosť. Toto pretočenie na prázdno, bez stávky, ponúka napríklad kasíno Unibet nebo Casino Euro.

  1. Pretočím na prázdno, padne čierna
  2. Pretočím na prázdno, padne červená
  3. Pretočím na prázdno, padne červená
  4. Pretočím na prázdno, padne červená. To je pre mňa signál k začatiu stávkovania na čiernu.
  5. Stavím teda na čiernu, padla zase červená
  6. Stavím zase na čiernu, opäť padla červená
  7. Stavím opäť čiernu a padla nám čierna

Ako vidíte, tak v normálnom prípade by padla 5x červená a ja by som musel 5x navyšovať stávku. Ja som ale prvé 3 červené počkal, takže som navyšoval len 2x a to je rozdiel.

Priebeh vylepšenia v tabuľke

Stávka Stavená farba Aká padla farba Stavené celkom Výhra
0 eur točím naprázdno čierna 0 0
0 eur točím naprázdno červená 0 0
0 eur točím naprázdno červená 0 0
0 eur točím naprázdno červená 0 0
1 euro čierna červená 1 0
2 eur čierna červená 3 0
4 eur čierna čierna 7 8

Vidíte, že ste museli staviť celkom 7 eur. Ak by sme nepoužili tento trik, tak by bola suma niekoľkonásobne vyššia. Oplatí sa teda zo začiatku zarábať síce pomalšie, ale istejšie.

 
Test zisku - důkaz

Napísali o nás

Stránky akonaruletu.cz si rozhodne neberú s kasína servítky. Ak to takto bude pokračovať, tak to môžu kasína onedlho zabaliť
Ruleta už nie je očividne len hra. Je to spôsob obživy, ako dokazujú stránky akonaruletu.cz, väčšinou viac než nadštandardný.
Podvod alebo legálna hra? Od oboch trochu, hra je legálna, je to akýsi podvod na šťastie - jednoducho ho obídete, hovorí redaktor akonaruletu.cz
Ako sa môže z jedného eura stáť tisíc? Jednoducho, 1+1+1 a tak ďalej a máte tú 1000 Eur ihneď. Čo vám potom bráni z 1000 Eur urobiť 10 000 Eur. Sledujte návody na akonaruletu.cz
Milionárka v 20 rokoch, server akonaruletu.cz Vám prináša rozhovor s najmladšou milionárku, ktorá denne hraje ruletu. Je tak usilovná, že jej konto na Unibete presiahlo výbery viac ako milión korún(Kč).
Jaknaruletu.cz - najdrzejšie stránky, aké si viete predstaviť. Dajú Vám návod, ako sa zaregistrovať v kasíne, inkasovať bonus 100 Eur zadarmo na hranie rulety a potom je ošklbať. A kasíno s tým nič neurobí. Sledujte skutočné príbehy ľudí.
Bwin

Kto práve vyhráva


Petrs - 499 Eur
Komárek - 64 Eur
LadunkaPe - 738 Eur
Tomasjjj - 221 Eur
Jakub000001 - 397 Eur

akonaruletu.cz rekord

petiiiik - 4707 Eur